VOX Yapı Kimyasalları olarak kurulduğumuz günden bugüne inşaat ve yapıştırıcı sektöründeki gelişmeleri takip eden bu gelişmeler doğrultusunda kendine yenilikler katan bir şirketiz. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında hizmet vermekteyiz. Talep edilen ürünler karşısında kaliteden ödün vermeyerek piyasaya sunmaktayız. Yerli üretim yapan ve yerli sermaye ile kurulan şirketimizin amacı; ürettiğimiz bu ürünleri bir marka haline getirip yapı kimyasalları sektöründe lider şirketlerden biri olmaktır.

VOX yapı kimyasalları kendi kurmuş olduğu ağ sayesinde; ABD, Avrupa, Orta Doğu’daki birçok şirketin tedarikçisi haline gelip ürünleriyle her yere hizmet vermekteyiz (vermektedir). Böylelikle piyasadaki Pazar payını (pazar payımızı) genişletmekteyiz.

Ülkemizde ilk ANSI (Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü) ve ASTM (Amerikan Test ve Materyaller Derneği) standartlarında yerli üretim yapan tek şirket olmaktayız.

Her zaman kaliteden yana olan şirketimiz projelerinde kaliteye önem veren kişilerle çalışmaktan onur duymuştur.

Vox ürünleri mantolama inşaat sektörünün ihtiyaçlarını karşılamakta ve ürün çeşitliliği sağlamaktadır. Profosyonel (Profesyonel) bir ekiple AR-GE çalışmalarına (çalışmalarımız) ve laboratuvarlardaki teknik testleri’miz sayesinde yüksek performanslı ürünler üretmekteyiz. Şirketimiz bünyesinde ürettiğimiz ürünler; seramik yapıştırıcıları, derz dolguları, ısı yalıtım ürünleri, su yalıtım ürünleri, yüzey hazırlayıcıları ve tamir harçlarıdır. VOX Yapı Kimyasalları olarak benimsediğimiz ‘’ Kalite detaylarda saklıdır’’ ilkesiyle ham madde seçiminden üretim projessine, sevkiyattan  müşteri memnuniyetine  kadar her aşamada özen göstermekteyiz. Her zaman yanınızda olmaktan ve yanımızda görmekten gurur duyarız.

SAYGILARIMIZLA….